ساعت هوشمند

اخبار ساعتهای هوشمند

ساعت هوشمند

اخبار ساعتهای هوشمند

اواخر تابستان سال گذشته بود که کمپانی اپل از اولین ساعت هوشمند خود تحت عنوان اپل واچ رسما رونمایی کرد.اما قیمت و زمان عرضه رسمی این محصول در پاره ای از ابهام قرار داشت.امروز قیمت تمامی مدل های اپل واچ لو رفته است.ارزان قیمت ترین مدل اپل واچ که مدل ۳۸ میلیمتری و اسپرت آن است، ۳۴۹ دلار قیمت گذاری شده و گرانترین آن ۲۰ هزار دلاربله درست خواندید. گران قیمت ترین مدل اپل واچ که هم بدنه و هم بند فلزی آن از طلای ۱۸ عیار ساخته شده است، ۲۰ هزار دلار قیمت دارد. اپل واچ در سه مدل Sport، Watchو Watch Edition عرضه خواهد شد. ارزان ترین مدل آنها، مدل Sport است که از پوشش صفحه نمایش Ion-X یا همان پوشش صفحه نمایش آیفون های جدید استفاده می کند. Watch Sport با بدنه نقره ای مات، و با بند های سیلیکونی مختلفی در قیمت های ۳۴۹ دلار برای مدل ۳۸ میلیمتری و ۳۷۹ دلار برای مدل ۴۲ میلیمتری عرضه می شود. بند های این مدل نیز به صورت جداگانه و با قیمت ۴۹ دلار به فروش می رسند و از آنها می توانید در باقی مدل های اپل واچ نیز استفاده کنید.
بله درست خواندید. گران قیمت ترین مدل اپل واچ که هم بدنه و هم بند فلزی آن از طلای ۱۸ عیار ساخته شده است، ۲۰ هزار دلار قیمت دارد. اپل واچ در سه مدل Sport، Watchو Watch Edition عرضه خواهد شد. ارزان ترین مدل آنها، مدل Sport است که از پوشش صفحه نمایش Ion-X یا همان پوشش صفحه نمایش آیفون های جدید استفاده می کند. Watch Sport با بدنه نقره ای مات، و با بند های سیلیکونی مختلفی در قیمت های ۳۴۹ دلار برای مدل ۳۸ میلیمتری و ۳۷۹ دلار برای مدل ۴۲ میلیمتری عرضه می شود. بند های این مدل نیز به صورت جداگانه و با قیمت ۴۹ دلار به فروش می رسند و از آنها می توانید در باقی مدل های اپل واچ نیز استفاده کنید.مدل اسپرت همچنین رنگ خاکستری فضایی هم دارد که این رنگ کمی گران تر از مدل معمولی است. واچ اسپرت خاکستری با قیمت ۳۹۹ دلار برای مدل ۳۸ میلیمتری و ۴۲۹ دلار برای مدل ۴۲ میلیمتری عرضه خواهد شد. بند این مدل نیز سیلیکونی و مشکی رنگ است و به صورت جداگانه به قیمت ۴۹ دلار به فروش می رسد. پس از مدل اسپرت می رسیم به مدل Watch که پوشش صفحه نمایش آن از جنس سفایر است. همچنین بدنه این مدل حالت استیل براق دارد و تفاوت آن با واچ اسپرت کاملا مشهود است. این مدل در نسخه های متفاوت و با بند های متنوع تری عرضه خواهد شد. مدل ابتدایی آن با بند سیلیکونی مشکی و سفید خواهد بود که با قیمت ۵۹۹ دلار برای مدل ۳۸ میلیمتری و قیمت ۶۹۹ دلار برای مدل ۴۲ میلیمتری عرضه می شود. بند این مدل نیز به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید.
نسخه بعدی Watch، بند چرمی کلاسیک دارد که با قیمت ۶۴۹ دلار برای مدل ۳۸ میلیمتری و ۷۴۹ دلار برای مدل ۴۲ میلیمتری عرضه خواهد شد. بند چرمی کلاسیک نیز به صورت جداگانه و با قیمت ۹۹ دلار فروخته خواهد شد.
نسخه بعدی که بند چرمی دارد، می توانیم بگوییم مخصوص آقایان خواهد بود. این مدل که بند چرمی خاصی هم دارد، تنها در اندازه ۴۲ میلیمتری و با قیمت ۷۴۹ دلار عرضه خواهد شد. بند چرمی که برای این ساعت وجود دارد نیز به صورت جداگانه و با قیمت ۹۹ دلار فروخته خواه شد.

همچنین نسخه بعدی نیز به نوعی مخصوص خانم ها ساخته شده است. این مدل نیز تنها در اندازه ۳۸ میلیمتری و با بند چرمی به قیمت ۶۹۹ دلار فروخته می شود. بند چرمی این مدل نیز به صورت جداگانه و با قیمت ۱۴۹ دلار به فروش خواهد رسید.پس از بند های چرمی به نسخه هایی از Watch با بند فلزی می رسیم. اولین و شاید جذاب ترین مدل، با بند میلانی در دو سایز ۳۸ و ۴۲ میلیمتری به فروش خواهد رسید. قیمت مدل ۳۸ میلیمتری برابر ۷۹۹ دلار و قیمت مدل ۴۲ میلیمتری برابر ۸۹۹ دلار خواهد بود. متاسفانه از این ساعت تا پایان لیست، دیگر بند ها به صورت جداگانه فروخته نمی شوند. اما در صورت خرابی یا مشکلی برای بند های این مدل ها، می توانید آنها را در فروشگاه های اپل تعویض کنید.


آخرین نسخه از ساعت های Watch و البته گرانترین آنها، بند فلزی دارد. این نسخه در دو سایز ۳۸ و ۴۲ میلیمتری و در رنگ های خاکستری و نقره ای عرضه می شود. قیمت این نسخه نیز به ترتیب معادل ۸۹۹ و ۹۹۹ دلار خواهد بود.  پس از مدل های Sport و Watch به ساعت های طلایی اپل می رسیم که تا کنون شایعات مختلفی راجب قیمتشان وجود داشته است. اولین نسخه از ساعت های طلایی اپل و البته ارزان ترینشان، بند سیلیکونی دارد و با قیمت ۵۹۹۹ دلار برای مدل ۳۸ میلیمتری و ۶۹۹۹ دلار برای مدل ۴۲ میلیمتری عرضه خواهد شد. بندهای این مدل نیز به دلیل استفاده از طلا در آن، به صورت جداگانه به فروش نخواهد رسید.  نسخه بعدی، با بند چرمی سرمه ای عرضه خواهد شد. این مدل نیز در هر دو اندازه و با قیمت های ۶۹۹۹ و ۷۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد.  نسخه بعدی نیز با توجه به رنگ بندی و البته اندازه آن، می توان گفت مخصوص خانم ها ساخته شده است. این ساعت با بند چرمی قرمز و کرمی رنگ، در نسخه ۳۸ میلیمتری و با قیمت ۷۹۹۹ دلار فروخته خواهد شد.  در پایان به خاص ترین ساعت طلایی از مجموعه ساعت های طلایی اپل می رسیم. این ساعت علاوه بر بدنه خود ساعت، از یک بند کاملا طلایی بهره خواهد برد. این ساعت در مدل ۳۸ میلیمتری و ۴۲ میلیمتری با قیمت های ۱۶۹۹۹ و ۱۹۹۹۹ دلار عرضه خواهد شد. این خبر را می توان در دسته شایعات مربوط به اپل واچ قرار داد و نمی توان با قطعیت آن را تایید کرد. اما خوشبختانه زمان زیادی تا کنفرانس بعدی اپل باقی نمانده است و ۵ روز دیگر همه چیز روشن خواهد شد. اما اگر قیمت ساعت های اپل واقعا این چنین باشد، باید منتظر ساعت های لوکس و البته گران قیمت تر اندرویدی باشیم. شما درباره این قیمت ها چه فکر می کنید؟


منبع

نظرات  (۱)

قیمتش هی چی باشه ما که نمیتونیم ساعت اپل بخریم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی